HENSFORT ELEGANT DEBUTUJE VAKCII BLACK FRIDAY O 25 % LACNEJŠIE

Black Friday je deň, na ktorý čakajú všetci milovníci nakupovania na celom svete. Tohtoročný sviatok nakupovania bude tiež dôležitým dňom pre zákazníkov spoločnosti HENSFORT, pretože v tento deň výrobca energeticky úsporných okien začne predávať revolučný systém HENSFORT Elegant, ktorý sa bude dať kúpiť až do konca roka o 25 % lacnejšie! 

HENSFORT Elegant je moderný a prelomový systém PVC okien, v ktorých hlavnú úlohu hrá štíhly dizajn a veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti. Okná Elegant v lícovanej verzii predstavujú vizuálnu alternatívu hliníkových okien, a investori si vďaka širokej palete farieb môžu zvoliť profil pasujúci ku každému typu objektu. 

Po niekoľkoročnej práci na vytvorení výnimočného výrobku prišiel čas na jeho debut v predajných salónoch. Dátum zaväzuje, preto pri príležitosti akcie Black Friday ponúkame HENSFORT Elegant s 25 % zľavou. Vďaka tejto výnimočnej akcii môže do domov našich zákazníkov prísť okenný systém, ktorý očaril architektov v celej Európe – informuje Paweł Zatorski, obchodný riaditeľ HENSFORT Sp. z o.o. 

HENSFORT Elegant bol prvýkrát predstavený na veľtrhu Made Expo v Miláne a následne pritiahol pozornosť investorov na veľtrhu Batimat v Paríži. Systém sa na jeseň tohto roka stane súčasťou stálej produktovej ponuky HENSFORT.


Akcia so zľavou 25 % na okná HENSFORT Elegant sa začne 29. novembra 2019 a potrvá do 31. decembra 2019. Termín realizácie je potrebné dohodnúť s obchodným oddelením.  

Čo je nové

Vidieť všetko
Blog
Aktualności
Staviate dom?

Kúpte si okná Hensfort a získajte zľavu na rzeczgustu.eu

rzeczgustu.eu