ŠMRNC A VKUS NA VEĽTRHU BUDMA V EXPOZÍCII SPOLOČNOSTI HENSFORT.

Poznaň je ďalším bodom európskej road show spoločnosti HENSFORT. Po premiérovej prezentácii svojej ponuky na veľtrhoch v Miláne a Paríži pripravil výrobca okien a dverí z poľského mesta Przemyślpre domáci trh niekoľko noviniek, ktoré predstavil na medzinárodnom veľtrhu BUDMA v hlavnom meste Veľkopoľska. Postaral sa pritom o detaily, atmosféru a  vhodné prostredie za sprievodu známeho klaviristu Przemysława Winnického pochádzajúceho z Przemyśla.

Medzinárodný veľtrh stavebníctva a architektúry BUDMA 2020, ktorý sa pravidelne koná v Poznani, patrí medzi najväčšie podujatia v oblasti stavebníctva v Poľsku. Expozície na ňom majú firmy z viac než 40 štátov z celého osveta. Veľtrh už mnoho rokov umožňuje spoznať ponuku popredných výrobcov, stretnúť sa s obchodnými partnermi, ako aj zúčastniť sa mnohých konferencií a odborných seminárov. Tento rok sa na štvordňovom veľtrhu zúčastnilo viac než 50 000 predstaviteľov výrobcov, developerov, distribútorov, architektov, ale aj mnohých iných odvetví.

Veľtrh Budma 2020 je pre nás obzvlášť dôležité podujatie, počas ktorého sa v medzinárodnom prostredí môžeme porozprávať s obchodnými partnermi, vymieňať si skúsenosti a názory z brandže a tiež sa stretnúť s novými zákazníkmi. V Poľsku bolo naše doterajšie pôsobenie založené na vytváraní silnej predajnej siete v jeho juhovýchodných regiónoch. Tento rok plánujeme viac zvýrazniť našu prítomnosť medzi investormi a distribútormi v západných regiónoch Poľska. Veľtrh v Poznani je perfektnou príležitosťou urobiť prvý, kľúčový krok smerom k realizácii tohto cieľa – hovorí Agnieszka Łukasiewicz, vedúca dílerského predaja HENSFORT, zodpovedná za poľský trh.

Elegant – nový, inovatívny, moderný

Počas veľtrhu sa mohli všetci, ktorí si nenechali ujsť expozíciu spoločnosti HENSFORT, presvedčiť o prednostiach revolučného systému HENSFORT Elegant (so zlícovaným aj s nezlícovaným profilom), ktorý počas veľtrhov Made Expo v Miláne a Batimat v Paríži vzbudil obrovský záujem.


HENSFORT Elegant mal svoju poľskú premiéru práve tu. Je to moderný a prelomový systém PVC okien. Hlavnú úlohu hrajú štíhly dizajn a veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti. Elegant v zlícovanej verzii je vizuálnou alternatívou hliníkových okien, preto výrobca naschvál predstavil okno s inovatívnym systémom, konfrontujúc ho s hliníkovým oknom HENSFORT PE96 NHI. Premiéru okna HENSFORT Elegant sprevádzalo pútavé vystúpenie známeho klaviristu Przemysława Winnického pochádzajúceho z Przemyśla, ktorý v súčasnosti koncertuje okrem iného v Nemecku, Rakúsku a vo Francúzsku.

Dvere na medailu

Vystúpenie umelca obohatilo aj oslavu firmy HENSFORT, ktorá získala Zlatú medailu MTP za vonkajšie dvere HENSFORT PE78HI Smart. Prezentovaný výrobok má automatický hákový mechanizmus SIEGENIA GENIUS CBvyznačujúci sa integrovaným elektronickým ovládacím systémom a elektronicky riadeným pohonom.


Silný pohon zaručuje ideálnu tesnosť, ako aj rýchle a tiché odblokovanie dverí. GENIUS sa môže spájať s mnohými systémami kontroly prístupu. Dvere sú vybavené aj elektromechanickým pohonom GEZE EC Turn Inside zabezpečujúcim automatické otváranie a zatváranie dverí pripojením z určitej vzdialenosti (napr. z 2 až 3 metrov) prostredníctvom aplikácie nainštalovanej v telefóne majiteľa domu.


Hliníkové dvere HENSFORT PE78HI Smart, spolu s PVC dverami s hliníkovým obkladom HENSFORT Civis, reprezentovali novú kolekciu vstupných dverí. Predstavili sme ju v najnovšom katalógu, kde nájdete až 100 rôznych vzorov. Výrobca ponuku rozdelil na štyri exkluzívne kolekcie: Premium, Platinum, Magnum a Linear. V spolupráci so spoločnosťami Medos a Wobi Group sme vypracovali aj kolekciu vkusných úchytiek a kľučiek, ktoré ideálne ladia s dizajnom dverí. Kolekciu úchytiek charakterizujú výrobky z nehrdzavejúcej ocele, ale aj tie s dodatočnými funkciami SMART, ako sú napríklad čítačka odtlačkov prstov či tlačidlá odolné voči vandalizmu.

Začiatok éry Smart

Výrobca okrem dverí HENSFORT PE78HI Smart prvýkrát predstavil terasové dvere HENSFORT HST Smart vybavené plnoautomatickým pohonom. Výrobok sa okrem estetickej formy odlišuje aj jednoduchou a mimoriadne komfortnou obsluhou. Stačí iba stlačiť tlačidlo a zdvíhavo-posuvný pohon sám otvorí dvere.

Za správne zablokovanie a odblokovanie krídel zodpovedá skrytý zdvíhací pohon, ktorý spolu s oceľovým obslužným panelom zaručuje tomuto výrobku mimoriadne atraktívny vzhľad.
Firma HENSFORT vo svojej expozícii predstavila aj PVC okno s hliníkovým obkladom v systéme ALUCLIP s podomietkovou roletou s interaktívnym systémom rádiového pohonu Somfy, ako aj rohový okenný systém s inovatívnym stupňovým zasklením Glass Corner.

 

Práve skončený veľtrh BUDMA je ďalším bodom našej road show po najdôležitejších európskych brandžových podujatiach. Prítomnosť v Poznani, medzi lídrami odvetvia, isto pomôže vytvárať imidž našej značky a budovať jej pozíciu v povedomí zákazníkov. V tomto štvrťroku nás čaká najdôležitejší veľtrh nášho odvetvia v Norimbergu a potom ešte veľtrh v Ľvove. Každé podujatie si od nás vyžaduje veľké úsilie a zodpovednosť, avšak každé z nich v nás upevňuje v presvedčenie, že sa to určite oplatí – dodáva na záver Jacek Wach, riaditeľ pre marketing HENSFORT Sp. z o.o.

Čo je nové

Vidieť všetko
Blog
Aktualności
Staviate dom?

Kúpte si okná Hensfort a získajte zľavu na rzeczgustu.eu

rzeczgustu.eu