NOVÝ SALÓN HENSFORT NA SLOVENSKU PREZENTOVANÝ POČAS BARDEJOVSKÉHO JARMOKU

Salón nášho obchodného partnera v Bardejove je  už v poradí trerím otvoreným salónom na Slovensku, ktorý predáva okenno – dverové produkty pod značkou HENSFORT. Doteraz si na  Slovensku mali zákazníci a investori možnost  kúpiť produkty HENSFORT v salónoch v Žiline alebo v meste Vlachy. Otvorenie nového salónu bude počas Bardejovského jarmoku, ktorý každoročne hostí viac ako 60-tisíc návštevníkov.

 

Bardejov je mesto na severo-východe Slovenska, nachádzajúce sa v historickom regióne Šariš. V roku 2000 bolo historické centrum Bardejova zapísané na zoznam svetového dedičstva UNESCO.

Ako bolo oznámené, otvárame ďalšie predajné miesto pre výrobky HENSFORT na Slovensku. Naše okná a dvere budú dostupné obyvateľom prekrásneho mesta Bardejova a jeho okolia. Som presvedčený, že si noví zákazníci k nám rýchlo nájdu cestu a overia pozitívnu spätnú väzbu od našich dvoch predchádzajúcich zákazníckych salónov. Vzhľadom na rastúci dopyt po oknách  HENSFORT na Slovensku, uvažujeme o otvorení nových distribučných skladov - hovorí Grzegorz Lizak - exportný manažér spoločnosti HENSFORT, zodpovedný za slovenský trh.

Showroom v Bardejove na ulici Priemyselná 1 (areál Snaha) je vybavený stálou expozíciou výrobkov z PVC a hliníka. Slovenskí zákazníci tu nájdu 5 a 6 komorové produkty v rôznych variantoch.

Nadviazaním spolupráce so spoločnosťou HENSFORT, sme sa stretli s plnou podporou profesionality poľského výrobcu. Rýchle rozhodnutia a efektívna logistika znamenali, že sme mohli otvoriť salón značky HENSFORT s kompletným vybavením a marketingovými zariadeniami. Príjemnou súčasťou našej spolupráce je aj spoločná  prezentácia na Bardejovskom jarmoku. Oceňujeme, že náš partner sa podieľa na aktivitách pre miestnu komunitu - hovorí Ferdinand Šimco - partner HENSFORT na Slovensku.

<iframe src="https://www.youtube.com/embed/msjhwnoFecU" width="100%"" height="500" frameborder="0" allowfullscreen="">

Tradícia Bardejovského jarmoku siaha do štrnásteho storočia a podujatie patrí k najstarším a najnavštevovanejším podujatiam tohto typu v Európe. Za štyri dni viac ako 60 000 ľudí navštívi vtrhy obchodníkov, remeselníkov, umelcov.

Tohtoročný jarmok sa bude konať 22. - 25. augusta. HENSFORT spolu so svojou partnerskou spoločnosťou SIMCO sme pripravili špeciálny stánok propagujúci nový showroom, do ktorého vás srdečne pozývame.

Čo je nové

Vidieť všetko
Blog
Aktualności
Staviate dom?

Kúpte si okná Hensfort a získajte zľavu na rzeczgustu.eu

rzeczgustu.eu