Filter
Vymazať filtre
Kategória

Dverové kľučky

Na prvý pohľad je kľučka pomerne nevýrazným prvkom dverí, má však veľký vplyv na ich vzhľad. Aj neveľký detail môže ovplyvniť, ako bude vyzerať náš byt či dom. Tvar, farba aj štýl musia ladiť nielen so zvyškom dverí, ale aj so zariadením celého interiéru. Dobre zladená kľučka môže úplne zmeniť charakter miestnosti. Kľučky z našej ponuky v sebe spájajú estetiku a funkčnosť - sú dobre vyvážené a pohodlne sa s nimi narába. V závislosti od potrieb a vkusu si môžete zvoliť moderné a minimalistické modely ako aj modely vhodné do klasických interiérov a farieb.

Okenné kľučky

Ponúkame vysokokvalitné okenné kľučky. V našom obchode nájdete okenné kľučky určené na rôzne použitie, vo viacerých modeloch a farbách. Okrem základných kľučiek určených na štandardné otváravo-sklopné okná máme v ponuke aj kľučky s funkciou Secustic, kľučky s tlačidlom, kľučky s kľúčom na okná odolné proti vlámaniu, dvojstranné kľučky na balkónové dvere, kľučky do posuvných dverí, špeciálne kľučky pod žalúzie a iné výrobky na otváranie a zatváranie okien ako napr. protiprievanové poistky.

Tak ako v prípade ostatných produktov, aj pri okenných kľučkách je pre nás dôležitý vzhľad produktu a pohodlie pri jeho používaní. Pre osoby s estetickým cítením je dôležit&a

Moskytiéry

Vďaka našim sieťkam účinne ochrániš dom/byt pred hmyzom a nič nenaruší Tvoj spánok ani odpočinok. Sieťky sú tiež účinnou bariérou proti prachu, najmä ak je Tvoj byt blízko preplnených miest alebo staveniska. Jednoduchá montáž a údržba a tiež odolnosť a solídne prevedenie poskytujú sieťkam výhodu v porovnaní s inými riešeniami slúžiacimi v boji proti hmyzu a nečistotám.

Kovania

Okná možno otvárať, zatvárať aj posúvať. Aby mohli fungovať bez problémov, spoľahlivo a bezpečne, musia byť vybavené odolnými a solídnymi kovaniami, správne izolujúcim tesnením, výstužami z odolného materiálu, bezpečnostnými západkami proti vlámaniu a mnohými inými prvkami.

Sklo

Vetracie mriežky

Vetracie mriežky na okná sú jednoduché zariadenia, ktoré zodpovedajú za prúdenie čerstvého vzduchu zvonka dovnútra. Vetracie mriežky sa používajú v miestnostiach s gravitačným, mechanickým alebo hybridným vetraním. Môžu sa používať v oknách vyrobených z PVC, dreva alebo hliníka. Mali by sa montovať v hornej časti okenného rámu alebo na kazetu vonkajšej rolety.

Cassonetti

Renovačné cassonetti z našej ponuky sú ideálnym riešením zastupujúcim staršie drevené alebo hliníkové modely.
Sú dostupné s profilovým alebo panelovým rozšírením, čo umožňuje ich lepšie tvarovanie a prispôsobenie.

Čo je nové

Vidieť všetko
Blog
Aktualności
Staviate dom?

Kúpte si okná Hensfort a získajte zľavu na rzeczgustu.eu

rzeczgustu.eu