HENSFORT OCENENÝ POČAS OSLÁV 25. VÝROČIA INOUTIC/DECEUNINCK

INOUTIC patrí medzi vedúcich európskych výrobcov vysokokvalitných systémov PVC profilov na výrobu okien a dverí. Firma vznikla v roku 1993 v Poľsku a po 25 rokoch slávnostne zhrnula posledné štvrťstoročie svojho pôsobenia. Slávnostné ukončenie jubilea bolo tiež vynikajúcou príležitosťou diskutovať o smeroch rozvoja a trendoch v odvetví v najbližších rokoch.


Slávnosť moderoval Piotr Gąsowski a svojím vystúpením ju obohatil kabaret Paranienormalni a skupina Groove Cove, ktorí spoločne vytvorili neopakovateľnú atmosféru pre viac než 130 hostí zo 40 spoločností. Výnimočnú formu sprevádzalo aj odovzdávanie cien. V oscarovej konvencii získala dve sošky spoločnosť HENSFORT, ktorú ocenili v kategóriách Štyri strany sveta a Najlepšie špeciálne efekty.

Spoločnosti Inoutic blahoželám k výnimočnému výročiu. S veľkým optimizmom sa pozerám na naše ďalšie spoločné projekty. Spoločnosť Inoutic je známa svojimi inováciami – neustále rozvíja technológie extrúzie a fóliovania PVC profilov, ako aj výroby kompozitných materiálov. Inovácie, kvalita a neustály rozvoj – hodnoty, na ktorých je už 20 rokov založený náš úspech na trhu – zhrnul Andrzej Pichur, predseda predstavenstva spoločnosti HENSFORT.

Na slávnosti nemohla chýbať prezentácia najnovšieho systému profilov Elegante, ktorý sa začiatkom budúceho roka dostane do predaja a bude dostupný v ponuke firmy HENSFORT. 

Čo je nové

Vidieť všetko
Blog
Aktualności
Staviate dom?

Kúpte si okná Hensfort a získajte zľavu na rzeczgustu.eu

rzeczgustu.eu