HENSFORT ELEGANT: REVOLÚCIA V ŠTÝLE OKIEN Z PVC

Súčasní architekti sa snažia obyvateľom domov zabezpečiť priestor a prístup k prirodzenému slnečnému svetlu, ale využívajú aj možnosti, ktoré im poskytujú výrobcovia stavebných materiálov, čím obohacujú svoje projekty atraktívnymi vizuálnymi prvkami. Firma Deceuninck vychádza v ústrety očakávaniam architektov a koncových zákazníkov, preto vytvorila okenné profily Elegant, ktoré predstavujú určitú revolúciu v štýle okien, a vďaka tomu domov.


Vhodná voľba

Možnosť objednávky veľkoplošných okien, atraktívne úžitkové parametre, ktoré vplývajú na komfort pri používaní, a priaznivá energetická bilancia sú aspekty, na ktoré sa investori sústreďujú pred kúpou výrobkov. Okrem toho je pri projektovaní domu dôležitý jeho individuálny charakter a výnimočný dizajn. Ako teda spojiť funkčnosť s krásou? Riešenie, ktoré je dokonalou odpoveďou na potreby estetiky a tepelnej a akustickej izolácie, ponúka systém profilov okien z PVC Elegant. 

 
Štýl a komfort

Tenký, výrazný dizajn profilu umožnil firme Deceininck nanovo definovať budúcnosť okien z PVC. Nový systém okien Elegant je charakteristický koeficientom priestupu tepla okna Uf 0,93 W/m2K. Vďaka stavebnej hĺbke rámu 76 mm, stavebným hĺbkam krídla 80 mm (v nelícovanej verzii) a 92 mm (v lícovanej verzii), ako aj šiestim komorám spĺňa tento systém v otázkach tepelnej a zvukovej izolácie očakávania najnáročnejších investorov

Okrem toho ponúka Elegant v lícovanej verzii alternatívu hliníkových okien a vďaka širokej palete farieb umožňuje jednoduchý výber profilu na akýkoľvek typ budovy. 

Skôr ako sa definitívne rozhodnete pre výber projektu a okien, informujte sa, ako si správne vybrať produkty pre svoj dom  a obráťte sa na odborníka 

Prečítajte si tiež: Premiere HENSFORT Elegant na MADE Expo v Miláne

Čo je nové

Vidieť všetko
Blog
Aktualności
Staviate dom?

Kúpte si okná Hensfort a získajte zľavu na rzeczgustu.eu

rzeczgustu.eu